Веслування на байдарках і каное

У відділенні веслування на байдарках і каное удосконалюють та підвищують майстерність сім спортсменів основного та чотири спортсмени змінного складу під керівництвом тренера-викладача Вищої категорії Гикавого Володимира Панасовича.

Гикавий В.П. працює на посаді тренера-викладача в школі вищої спортивної майстерності з 05 січня 2017 року.

Із семи учнів-спортсменів: один спортсмен – майстер спорту України,   шість спортсменів – кандидатами у майстри спорту України; один спортсмен входить до основного складу  національної збірної команди України, один є кандидатом національної  збірної команди України 2018р..

Єднак Тетяна – майстер спорту України з веслування на байдарках і каное, багаторазова чемпіонка України, срібна  призерка кубків України, учасниця Чемпіонату Європи серед юніорів, 2014р.-9м.