Греко-римська боротьба

У відділенні греко-римської боротьби удосконалюють та підвищують майстерність шість спортсменів основного складу та чотири спортсмени змінного складу під керівництвом Заслуженого тренера України, тренера-викладача Вищої категорії Телебана Андрія Михайловича.

Телебан А.М. працює на посаді тренера-викладача в школі вищої спортивної майстерності з 01 січня 2014 року.

Із шести  учнів-спортсменів: один спортсмен – майстер спорту України міжнародного класу, два спортсмени – майстри спорту України, три спортсмени - кандидати у майстри спорту України; один спортсмен входять до основного складу національної збірної команди України, один спортсмен є кандидатом національної збірної команди України 2018р..

Антонюк Андрій – майстер спорту України міжнародного класу з греко-римської боротьби, багаторазовий чемпіон України серед молоді до 23 років, срібний призер кубку Європи 2016р., бронзовий призер чемпіонату Європи серед молоді до 23 років 2017р., бронзовий призер чемпіонату світу серед чоловіків до 23 років 2017р.

Войтович Володимир -  кандидат у майстри спорту України греко-римської боротьби, срібний чемпіон України серед юнаків 2017 р., на чемпіонаті Європи серед юнаків посів 7 місце, а командний результат 2місце.

Дикий Олег – майстер спорту України з греко-римської боротьби, переможець кубку України, срібний призер чемпіонату України серед кадетів 2017р., бронзовий призер чемпіонату України серед юніорів 2018р.