Біатлон

У відділенні біатлону удосконалюють та підвищують майстерність дев’ять спортсменів основного складу та чотири спортсмени змінного складу під керівництвом Заслуженого тренера України, тренера-викладача Вищої категорії Бунта Олега Євгеновича, Заслуженого тренера України, тренера-викладача Вищої категорії Меркушина Олега Валерійовича.

Бунт О.Є. працює на посаді тренера-викладача в школі вищої спортивної майстерності з 01 червня 1999 року.

Меркушин О.В. працює на посаді тренера-викладача в школі вищої спортивної майстерності з 05 січня 2015 року.

Із дев’яти  учнів-спортсменів: один спортсмен – Заслужений майстер спорту України, один спортсмен – майстер спорту України міжнародного класу, 2 спортсмени МСУ, 2 спортсмени КМСУ; 4 спортсменів входять до національної збірної команди України, 1 спортсмен входить до кандидатів національної збірної команди України, 1 спортсмен – резерву національної збірної команди України на 2018-2019р.р..

Меркушина Анастасія – Заслужений майстер спорту України  з біатлону, дворазова бронзова призерка Чемпіонату Європи 2017р.(індивідуальна гонка 15км., змішана естафета), срібна призерка чемпіонату світу 2017р. (естафета).

Спортсменка школи, Меркушина Анастасія виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу та норматив Заслужений майстер спорту України з біатлону у 2017 році. Учасниця ХХІІІ зимових Олімпійських ігор у Кореї 2018 року, 11 м. естафета.

Підручний Дмитро – майстер спорту України міжнародного класу з біатлону, чемпіон України, срібний призер чемпіонату Європи 2015, ХХІІ зимові Олімпійські ігри 2014р. 9м(естафета), Чемпіонат світу 2016р. 4м. (змішана естафета), Чемпіонат світу 2017р. 5м. (змішана естафета), 6м.(естафета). Учасник ХХІІІ зимових Олімпійських ігор у Кореї 2018 року, 7 м. (змішана естафета) ,9 (естафета).

Труш Віталій – майстер спорту України з біатлону, багаторазовий чемпіон України серед юніорів, срібний призер чемпіонату України, срібний призер чемпіонату світу серед юніорів 2015р., Чемпіонат Світу серед юніорів 2016р.

Кручова Марія  - майстер спорту України з біатлону, срібна, бронзова призерка чемпіонату України, Чемпіонат Європи серед юніорів 2015р. 10м.(спринт), Чемпіонат світу серед 2015р. 6м.(естафета), Чемпіонат світу серед юніорів 2016р. 5м.(естафета).