Легка атлетика

У відділенні легкої атлетики удосконалюють та підвищують майстерність дванадцять спортсменів основного складу та вісім спортсменів змінного складу під керівництвом Заслуженого тренера України з легкої атлетики, тренера-викладача Вищої категорії  Смечука Ярослава Івановича, Заслуженого тренера України з легкої атлетики, тренера-викладача Вищої категорії Васірука Михайла Степановича, тренера-викладача Вищої категорії Степанюка Олександра Івановича.

Смечук Я.І. працює на посаді тренера-викладача з легкої атлетики в школі вищої спортивної майстерності з 01 квітня 1992 року.

Васірук М.С. працює на посаді тренера-викладача з легкої атлетики в школі вищої спортивної майстерності з 01 січня 2009 року.

Степанюк О.І. працює на посаді тренера-викладача з легкої атлетики в школі вищої спортивної майстерності з 01 вересня 2016 року.

Із дванадцяти учнів-спортсменів: один спортсмен – МСУМК, сім спортсменів - МСУ, чотири спортсмени КМСУ; шість спортсменів входять до національної збірної команди України, 1 спортсмен входить до кандидатів національної збірної команди України на 2018 рік.

Стребкова Наталія – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, багаторазова чемпіонка України серед юніорів, молоді, чемпіонка України, рекордсменка України, переможниця кубку України, срібна призерка Чемпіонату Європи серед молоді 2017р.

Спортсменка школи Стребкова Наталія виконала норматив майстра спорту України  міжнародного класу у 2017 році.

Стребков Іван – майстер спорту України з легкої атлетики, багаторазовий чемпіон України, переможець кубку України, срібний призер чемпіонату Європи з кросу в командній першості, Кубок Європи 2014р. -12м., командній першості – 3м.,  Командний чемпіонат Європи 2015р. - 7м., Чемпіонат Європи з кросу 2016р.-7м.

Крук Сергій – майстер спорту України з легкої атлетики, багаторазовий чемпіон України, переможець кубку України, Чемпіонат Європи серед молоді 2015р. – 12м.

Панасюк Іван – майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіон України, срібний призер Кубку України 2016р., Командний чемпіонат Європи 2017р. -10м.

Карюк Іван – кандидат у майстри спорту України з легкої атлетики, багаторазовий чемпіон України серед юніорів.

Макух Василь – майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіон України серед юнаків, чемпіон України серед юніорів, Чемпіонкат світу серед юнаків 2017р. – 9м.

Макух Василь виконав норматив майстра спорту України у 2017 році.

Більчак Оксана – кандидат у майстри спорту України, багаторазова чемпіонка України  серед юніорів, молоді.