Важка атлетика

У відділенні важкої атлетики удосконалюють та підвищують майстерність десять спортсменів основного складу та п’ять  спортсменів змінного складу під керівництвом  тренера-викладача Вищої категорії  Шаймарданової Вікторії Юріївної.

Шаймарданова В.Ю. працює на посаді тренера-викладача з легкої атлетики в школі вищої спортивної майстерності з 01 січня  2011 року.

Із десяти учнів-спортсменів: два спортсмени – МСУМК, шість спортсменів - МСУ, чотири спортсмени КМСУ; один спортсмен входять до національної збірної команди України, чотири спортсмени входить до кандидатів національної збірної команди України на 2018 рік.

Хлян Марія – майстер спорту України міжнародного класу з важкої атлетики,  багаторазова чемпіонка України, багаторазова переможниця Кубку України, чемпіонка Європи серед молоді, срібна призерка чемпіонату Європи.

Зенченко Софія -  майстер спорту України міжнародного класу з важкої атлетики, чемпіонка України серед юніорів, срібна призерка чемпіонату України серед молоді, чемпіонка Європи серед дівчат до 17 років, бронзова призерка ІІ юнацьких літніх олімпійських ігор.

Павлик Іванна – майстер спорту України з важкої атлетики, бронзова призерка чемпіонату України серед юніорів, бронзова призерка чемпіонату України серед молоді, чемпіонка України серед ШВСМ.

Копитко Ірина – майстер спорту України з важкої атлетики, чемпіонка України серед дівчат, срібна призерка чемпіонату України серед юніорів, срібна призерка Кубку України, бронзова призерка чемпіонату України, чемпіонка України серед ШВСМ .