Відділення видів спорту

В установі працює десять відділень з видів спорту, з них 7 відділень з літніх видів спорту: легка атлетика, важка атлетика, веслування на байдарках і каное, вітрильний спорт, велосипедний спорт (шосе, трек), греко-римська боротьба; 3 відділення з зимових видів спорту: біатлон, лижне двоборство та стрибки на лижах з трампліну, санний спорт. Удосконалюють та підвищують свою спортивну майстерність 66 спортсменів постійного складу та 40 спортсменів змінного складу. Діє 15 спортивних груп, з них 7 груп - вищої спортивної майстерності та 8 - спортивного вдосконалення. До складу національних збірних команд України з олімпійських видів спорту входить, а саме: 2023-2024р.р. із зимових видів спорту 30 та літніх – 23 спортсменів основного та змінного складу школи. Навчально-тренувальний процес здійснює 12 досвідчених тренерів-викладачів (7 штатних, 5 сумісників), з них 4 Заслужених тренерів-викладачів України з видів спорту, а саме: Павелко В.О., ( велосипедний спорт), Бурик Н.В. (біатлон), Телебан А.М. (боротьба греко-римська), Кравчук С.В. (санний спорт) та 1 Заслужений працівник фізичної культури і спорту України Шаймарданова В.Ю.(важка атлетика). Протягом січня – липня 2023 року підготовлено та присвоєння в Міністерством молоді та спорту України 2 майстри спорту України: Петренчук Антон – греко-римська боротьба, Пелешок Андрій – стрибки на лижах з трампліна; 3 майстри спорту України міжнародного класу - Туницька Юліанна – санний спорт, Гой Ігор – санний спорт(наказ ММСУ №915, 21.02.2023р.), Дутченко Антон - біатлон. Згідно Календарного плану спортивно-масових заходів на 2023 рік КУТОР «ТО ШВСМ» спортсменам школи проводяться навчально-тренувальні збори з видів спорту та учні-спортсмени виступають на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.