Вітрильний спорт

У школі є повноцінне  відділення вітрильного спорту, де удосконалюють та підвищують майстерність одинадцять учнів-спортсменів основного складу під керівництвом двох тренерів-викладачів: майстра спорту України, тренера-викладача Вищої категорії Нижегородова Олексія Юрійовича, тренера-викладача Вищої категорії Тугарєва Олександра Сергійовича.

Нижегородов О.Ю. працює на посаді тренера-викладача в школі вищої спортивної майстерності з 01 січня 2009 року.

Тугарєв О.С. працює на посаді в школі вищої спортивної майстерності з 05 січня 2016 року.

З одинадцяти учнів-спортсменів: один спортсмен – майстер спорту України міжнародного класу, десять спортсменів – кандидатів у майстри спорту України ; два спортсмени входять до основного складу національної збірної команди України, два спортсмени є кандидатами до збірної команди України, один – резерв збірної команди України 2018 р.

Кращі учні-спортсмени відділення

Спортсмен школи, майстер спорту України міжнародного класу з вітрильного спорту Тугарєв Олександр є учасником літніх Олімпійських ігор 2016 року, які проходили в Бразилії.

Олександр є переможцем Кубку України в класі RS:X – 2014, 2015, 2016, 2017 р.р.; чемпіоном України в класі RS:X – 2014, 2015, 2016 р.р.

Тугарєв Олександр буде приймати участь у ліцензійному (для участі у Олімпіаді 2020р.) чемпіонаті світу.

Спортсмен школи, кандидат у майстри спорту України з вітрильного спорту  Воловець Мар’ян – срібний призер Кубку України в класі RS:X - 2015р., бронзовий призер - 2017р.; срібний призер чемпіонату  України в класі RS:X 2014р., бронзовий призер чемпіонату України 2016р. та 2017р.р.

Спортсмен школи, кандидат у майстри спорту України з вітрильного спорту  Будай Юрій  - срібний призер Кубку України в класі RS:X – 2014 року.