Велосипедний спорт

У відділення  велосипедного спорту  удосконалюють та підвищують майстерність дев’ять  спортсменів основного та шість спортсменів змінного складу під керівництвом двох тренерів:  Заслуженого тренера України, тренера-викладача Вищої категорії Сніжка Богдана Михайловича, тренера-викладача Вищої категорії  Павелка Володимира Орестовича.

Сніжок Б.М. працює на посаді тренера-викладача в школі вищої спортивної майстерності з 01 січня 2011 року.

Павелко В.О. працює на посаді тренера-викладача в школі вищої спортивної майстерності з 01 січня 2012 року.

Із дев’яти учнів-спортсменів: чотири спортсмени – майстри спорту України міжнародного класу, три спортсмени – майстри спорту України, один спортсмен – кандидат у майстри спорту України.

До основного складу національної збірної команди України входить чотири спортсмени школи, два кандидати до збірної команди України,  один - резерв збірної національної команди України 2018р.

Кращі учні-спортсмени відділення

Гринів Віталій – майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту(трек) – багаторазовий чемпіон України, чемпіонат Європи серед юніорів, чоловіків до 23р., 2014р.- 10м.(групова гонка), 11м.(командна гонка), чемпіонат Європи – 8м.(командна гонка); чемпіонат Європи серед юніорів, чоловіків до 23р., 2016р.-5м.(групова гонка), 6м. (командна гонка); чемпіонат Європи серед юніорів, чоловіків до 23р., 2017р. -3м.(медісон), 7м.(групова гонка), 9м.командна гонка, кубок Світу, 2017р. -7м.9групова гонка), 9м.(медісон).

Шевчук Тарас – майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту(трек) – багаторазовий чемпіон України, чемпіонат Європи серед юніорів, чоловіків до 23р., 2014р.-4м.(омніум), 9м.(групова гонка),9м.(гонка-переслідування); чемпіонат Європи серед юніорів, чоловіків до 23р., 2015р.-2м. (омніум), 5м.(групова гонка), 7м.(командна гонка), 9м.(парна гонка); чемпіонат Світу серед юніорів, 2015р.-5м.(скретч), 6м.(командна гонка), 8м.(парна гонка), 12м.(групова гонка); чемпіонат Європи серед юніорів, чоловіків до 23р.,2016р.-6м.(командна гонка); чемпіонат Європи серед юніорів, чоловіків до 23р.,2017р.-9м.(командна гонка), 9м.(гонка з вибуттям).

Щербань Владислав – майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту(трек) – багаторазовий чемпіон України, чемпіонат Європи серед юніорів, 2016р.-6м.(командна гонка),7м.(омніум), 9м.(парна гонка), чемпіонат Світу серед юніорів, 2016р.-5м.(групова гонка).

Кромпець Наталія – майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту (маунтенбайк) – багаторазова чемпіонка України, переможниця кубку України, переможниця міжнародних рейтингових змагань, учасниця чемпіонатів Європи.